background image
background image

HAKKIMIZDA

Şirketler grubumuz içerisinde yer alan Merkas İnşaat Yatırım AŞ. 2011 yılında Dünya markası İstanbul Beylikdüzü MARKACITY merkez ofisi ve SAKLIHAN KONAKLARI satış ofisi ile hizmet vermeye başlamıştır. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Şirketimiz yurtiçinde olduğu kadar uluslararası platformda da satış odaklı çalışmalar yürütmektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki vatandaşlarımızın ve yabancıların Türkiye'de yapacakları yatırımların, odak noktasında olmayı hedefleri arasına koymuştur. Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek, doğru müşteriye, doğru gayrimenkul, yüksek memnuniyet ve bütçenize uygun, en isabetli lokasyonlar üzerinde odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemek, olası en uygun alternatifi sunmak ve hayallerinizdeki gayrimenkulü sizlere verebilmek başlıca hedefimizdir.

"Sizin Memnuniyetiniz, Bizim Prestijimiz"

"Mutlu Dakikalarınızı Hesaplamakta bizim İşimiz"

VİZYONUMUZ

Sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri, diğerlerinden farklı yapan unsurun yenilikçilik, güven, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır. Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir. Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hak edersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız. Gayrimenkul sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmeliyetçiliğe inanan şirketimiz bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

 
language
TR
TRTürkçe
ENEnglishDEDeutschRURussianARArabic